30 Травня 2016

25 травня в Міністерстві освіти і науки України відбулася Всеукраїнська нарада методистів із зарубіжної літератури. У нараді взяла участь доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри світової літератури Ольга Ніколенко, яка виступила з доповіддю «Компетентнісний підхід до викладання зарубіжної літератури», а також із презентацією нових підручників із зарубіжної літератури для 8 класу - переможців Всеукраїнського конкурсу підручників 2016 року.

Під час наради директор Департаменту загальної середньої і дошкільної освіти Юрій Кононенко вручив професору О. М. Ніколенко золоту медаль «Ушинський К. Д.» Національної академії педагогічних наук України (наказ № 19к від 24 травня 2016 р.).

За багаторічну науково-педагогічну діяльність О. М. Ніколенко подякували головний спеціаліст Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Олена Котусенко, методисти, представники педагогічної громадськості та фахової преси.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Наступна | Остання

У ПНПУ визначили переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Біологія»

19 Квітня 2019 р.

Круглий стіл «Полтавська битва : міфи і факти» (до 310-х роковин подій Великої Північної війни на Полтавщині)