22 Травня 2015

Кафедра політекономії взяла участь в освітньому проекті «Школа свідомого громадянина»

Кафедра політекономії Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка взяла участь в освітньому проекті «Школа свідомого громадянина», який проводить Громадська просвітницька організація «Відкритий університет Майдану». Полтава стала тринадцятим містом куди завітали лектори Відкритого Університету. Викладачі і аспіранти кафедри політекономії взяли участь у дискусіях, отримали сертифікати.

«Відкритий Університет Майдану» – це освітній проект, що виник наприкінці 2013 року під час Євромайдану як приватна ініціатива викладачів та випускників бізнес-шкіл із розповсюдження і популяризації серед громадських активістів знань із гуманітарної освіти та економічної діяльності, історії і юриспруденції. «Школа Свідомого Громадянина» – це новий проект Відкритого Університету Майдану, головна ідея якого – надати громадськості знання для створення і реалізації своїх соціальних проектів (громадських організацій, соціальних ініціатив тощо), вирішувати актуальні проблеми громади на місцях.

Детальніше про захід можна дізнатися за адресою: https://www.youtube.com/watch?v=9n_A-yLeD6Q