07 Квітня 2016

Вокальний ансамбль «Тисяча років музики» та аматорський театр «Фабула» – переможці IV Міжнародного «Фестивального марафону» у Дніпропетровську

Наприкінці березня відбувся IV Міжнародний «Фестивальний марафон» у Дніпропетровську. Серед 170 учасників, що представляли різні жанри сценічного мистецтва, були два колективи Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка - народний вокальний ансамбль «Тисяча років музики» та аматорський театр «Фабула» (керівник - професор Ірина Цебрій).

Хоровий колектив представив на розсуд журі два твори. Перший належав до творів духовної музики - «Блажен муж» відомого композитора першої третини ХХ століття Павла Чеснокова. Солістом був студент історичного факультету Артем Олефіренко. Другим конкурсним твором була «Мелодія» Мирослава Скорика. Слова до композиції написала випускниця історичного факультету Маргарита Нестеренко. Сольну партію виконувала Наталія Воронянська. Спів полтавців не залишив журі байдужим. Як наслідок, наш колектив отримав диплом І ступеня.

Не менший успіх мав і виступ театру «Фабула». Колектив презентував гостям фестивалю півгодинний уривок з історичної драми болгарського драматурга ХХ століття Бориса Калайкова «Солунські брати». У підсумку серед більше ніж 150 учасників мистецького марафону, серед яких були хореографічні колективи, ансамблі, студії та театри танцю, шоу-балети, вокальні ансамблі, театри пісні, а також дуети і сольні виконавці хореографічного, інструментального та вокального мистецтва, театр «Фабула» став володарем Гран-прі серед усіх номінацій конкурсу.