ПНПУ
Науково-методичний центр англійської мови та зарубіжної літератури
Офіційне представництво президента України
Полтавська обласна державна адміністрація
Полтавська обласна рада
Урядова гаряча лінія
Прозорро - публічні закупівлі
освітній портал Педагогічна преса
Я маю право
Конкурсні пропозиції 2018
Конкурс
13 Травня 2016

Театр «Фабула» – лауреат Всеукраїнського конкурсу професійних театральних колективів

Нещодавно підбили підсумки Всеукраїнського конкурсу професійних театральних колективів «Слобожанська фантазія-2016». Театр «Фабула» Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка був єдиним аматорським театром вишу немистецького спрямування, що вкотре отримав дозвіл брати участь у змаганні. Захід тривав близько місяця, упродовж якого 24 театральних колективи з усієї України представляли на розсуд комісії з професійних акторів, театральних критиків та мистецтвознавців свої доробки.

Полтавський театр «Фабула» (режисер Ірина Цебрій) презентував виставу, яка вже була оцінена полтавською та дніпропетровською аудиторією, - історичну драму болгарського письменника Б. Калайкова «Солунські брати» про життя святих Кирила та Мефодія.

Аматорський театр «Фабула» не поступився професійним колективам, завоювавши ІІ місце за результатами конкурсу, на 1 бал поступившись конкурентам із Дніпропетровська. Окрім цього, полтавський колектив привіз багато інших дипломів. Середи них - диплом І ступеня за кращу чоловічу роль другого плану в Леоніда Швеця (роль - Моравський князь Ростислав), другого та третього ступенів за кращі акторські дуети Назара Яруліна (роль - Кирило) з Іриною Денисовець (роль - моравська княжна Агнешка) та Олександра Лук'яненка (роль - католицький пастор Віхінг) з Олександром Бондаренком (роль - моравський князь Святополк).