08 Червня 2017

6 червня 2017 року факультетом технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка спільно з Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського був проведений Всеукраїнський науково-практичний семінар «Трудове навчання в умовах нової української школи».

З вітальним словом до учасників семінару звернувся ректор Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, доктор філологічних наук, професор М. І. Степаненко.

З особливостями трудового навчання в умовах сучасної школи учасників семінару ознайомив заступник директора ‒ начальник відділу державно-громадського управління освітою департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки країни С. М. Дятленко.

У співдоповідях доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри технологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені В. Г. Короленка А. І. Терещука та доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри теорії та методики технологічної освіти Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка А. Ю. Цини були розкриті основні положення формування змісту оновленої програми з трудового навчання для учнів 5 ‒ 9 класів.

З особливостями організації навчального процесу з трудового навчання за оновленою навчальною програмою учасників семінару ознайомила учитель Кролевецької спеціалізованої школи І‒ІІІ ступенів № 3 Сумської області, Заслужений учитель України О. Ю. Медвідь.

У дискусії з розглянутих в ході семінару питань взяли участь методисти з трудового навчання обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти України, учителі трудового навчання шкіл Полтавської області.

Учасники семінару оглянули виставку доробку студентів факультету технологій та дизайну та моделей колекції одягу театру мод факультету технологій та дизайну «Феєрія льону».