01 Лютого 2018

ПНПУ імені В. Г. Короленка став кращим серед усіх вишів Полтавщини за кількістю осіб, зарахованих на бюджет і на контракт

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» опублікований перший рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії, що відбулась у 2017 році. Статистичні дані рейтингу погруповані за кількома критеріями й містять статистичну інформацію про кількість зарахованих осіб на бюджет та контракт, середній бал ЗНО вступників, конкурс на одне бюджетне місце тощо. У рейтингу враховуються всі особи, які зараховані на навчання за кошти державного бюджету на перший курс, для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання.

Рейтинг охоплює всі виші України, і Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка посів у рейтингу гідні позиції.

ПНПУ імені В.Г. Короленка посідає 58 місце з 224 у рейтингу закладів вищої освіти за кількістю осіб, зарахованих на бюджет у 2017 році, - це найвищий показник серед усіх вишів Полтавщини! (http://osvita.ua/vnz/rating/vstup-osvita/59047/)

Найкращий результат серед усіх вишів Полтавщини та четверту сходинку серед педагогічних вишів України наш університет показав за кількістю осіб, зарахованих на контракт у 2017 році, посівши 54 місце з 224 у рейтингу закладів вищої освіти України (http://osvita.ua/vnz/rating/vstup-osvita/59048/).

Основною метою публікації цього рейтингу є ознайомлення майбутніх вступників та їх батьків, широкого кола громадськості та усіх зацікавлених осіб з відкритими даними вступної кампанії. Рейтинг спрямований інформувати майбутніх випускників шкіл та потенційних абітурієнтів. Усім, хто вступатиме до закладів вищої освіти в 2018 році, рейтинг допоможе зорієнтуватись у можливостях вступу до вишів і зробити свідомий вибір навчального закладу для здобуття вищої освіти.

ПНПУ імені В. Г. Короленка завжди радо приймає тих, хто прагне здобувати сучасні знання та компетенції, зростати та утверджуватись як особистість, кого цікавлять наукові дослідження та насичене студентське життя! Університет прагне забезпечити комфортні умови навчання та проживання, сучасні лабораторії та тематичні аудиторії, цікаве студентське дозвілля, якісний рівень викладання та постійну допомогу кваліфікованого професорсько-викладацького колективу!

Майбутні вступники, запрошуємо вас на навчання до Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка! Нехай наполегливість у підготовці до вступу допоможе Вам досягти омріяної мети!