13 Лютого 2018

ERASMUS+ надав нові гранти студентам і аспірантам-філологам для навчання в університеті UCC (Копенгаген, Данія)

29 січня 2018 року навчальний семестр для студентів факультету філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету                     імені В. Г. Короленка Харченко Анастасії й Деречі Оксани розпочався в одному із найвідоміших університетів Скандинавії - UCC (Копенгаген, Данія). У межах програми академічного обміну ERASMUS+ вони отримали можливість вивчати фахові предмети англійською мовою, відкрити для себе нову країну, набуваючи водночас необхідного практичного досвіду.

Цьогоріч від університету UCC згідно з перспективою розширення обріїв ERASMUS+ була представлена нова програма для здобувачів вищої освіти гуманітарних спеціальностей із рівнем володіння англійською мовою B2-C1 для здійснення науково-пошукових проектів. Аспірантка кафедри світової літератури Марія Капустян виборола грант на проведення пошукової роботи в межах науково-дослідницької теми «Англомовна спадщина Карен Бліксен у скандинавському літературно-критичному дискурсі»                                              (науковий керівник - д. філол. н., проф. О. М. Ніколенко).

Тож наші студенти й аспіранти мають чудову нагоду зануритися в інтернаціональне навчальне середовище, працювати в наукових центрах, лабораторіях, бібліотеках. Талановиті полтавки мають можливість готувати власні проекти, працювати в групах і набути сучасного досвіду наукових досліджень в одному з передових європейських вишів. Навчання триватиме протягом весняного семестру. Бажаємо нашим дівчатам великих успіхів в опануванні англійської мови, зарубіжної літератури й культури, а також новітніх педагогічних технологій!

Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка бере участь у програмах академічної мобільності в межах міжнародної програми ERASMUS+ з 2014 р. (координатор - кандидат педагогічних наук,                           доцент І. І. Капустян). У 2017-2018 рр. науково-академічна співпраця                    ПНПУ імені В. Г. Короленка з університетами Європи в межах ERASMUS+ вийшла на новий рівень і розширюється в різних напрямках. Цьому значно сприяє активна робота відділу інноваційної діяльності та міжнародних зв'язків (керівник відділу - кандидат педагогічних наук І. В. Когут).