19 Березня 2018

Студенти факультету філології та журналістики стали лауреатами Полтавської літературної премії імені М. В. Гоголя

До дня народження М. В. Гоголя визначено лауреатів Полтавської літературної премії імені видатного земляка (засновник премії - Полтавська міська рада). Згідно з Положенням творчий конкурс на здобуття Премії імені М. В. Гоголя проводиться щорічно серед учнівської та студентської молоді м. Полтави у трьох вікових категоріях: молодша (13-15 років), середня (16-18 років), старша (19-28 років). Цьогоріч на конкурс надійшло 50 творчих робіт від учнів загальноосвітніх шкіл та студентів вищих навчальних закладів. Твори були представлені в різних жанрах (есе, нарис, оповідання, вірш, поема, ода, п'єса).

Студенти факультету філології та журналістики ПНПУ імені В. Г. Короленка вкотре стали активними учасниками конкурсу й посіли призові місця у старшій та середній віковій категорії:

1 місце у старшій віковій категорії здобула Тетяна Данільченко (група А-51, науковий керівник - доктор філологічних наук, доцент кафедри світової літератури Тетяна Віталіївна Кушнірова). Тетяна Данільченко вже вдруге бере участь у цьому конкурсі, у минулому році вона посіла 3 місце. Цьогоріч журі одностайно визнало її роботу кращою, відзначивши глибокі знання та художню майстерність студентки, яка змогла надати відомій історії про Тараса Бульбу та його синів рис актуальності.

Вдалою спробою була також робота першокурсниці Анастасії Лук'ященко (група Ін-18), яка посіла 4 місце в середній віковій категорії й отримала спеціальну премію.

Факультет філології та журналістики, кафедра світової літератури щиро вітають переможців і бажають їм нових звершень!