13 Вересня 2018

Ректор університету Микола Степаненко зустрівся з срібним призером Чемпіонату Світу - Владиславом Дігтярем та чемпіоном України з боксу - Погребняком Олександром.

Ректор університету, професор Микола Іванович Степаненко особисто зустрівся зі студентами факультету фізичного виховання Олександром Погребняком, Владиславом Дігтярем та деканом факультету Павлом Віталійовичем Хоменком. Микола Іванович від імені всього університету привітав хлопців зі здобутими перемогами.

Олександр Погребняк з 2 по 9 вересня 2018 року змагався за звання чемпіона України у Маріуполі та здобув чемпіонство з боксу у ваговій категорії до 81 кг серед чоловічих команд до 22 років.

Нагадаємо, що Владислав Дігтяр, у свою чергу, став срібним призером на студентському Чемпіонаті Світу  у каное-четвірці. Детальніше за посиланням: http://pnpu.edu.ua/ua/news.php?news=2782

Ректор подякував Олександру та Владиславу за високий професіоналізм, адже їхні перемоги принесли світову славу не лише самим спортсменам, а й нашому закладу вищої освіти.

Спортсмени подякували ректору та педагогічному колективу за постійну підтримку у навчанні, а також за можливість поєднання навчального та тренувального процесів.

Колектив факультету фізичного виховання вітає спортсменів та їхніх тренерів з досягнутим результатом та бажає подальших успіхів!