ПНПУ
Науково-методичний центр англійської мови та зарубіжної літератури
Офіційне представництво президента України
Полтавська обласна державна адміністрація
Полтавська обласна рада
Урядова гаряча лінія
Прозорро - публічні закупівлі
освітній портал Педагогічна преса
Я маю право
Конкурсні пропозиції 2018
Конкурс
19 Вересня 2018

Студент Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Олександр Хижняк – переможець Lviv Boxing Cup

З 14 по 16 вересня 2018 р. у Львові проходив міжнародний матчевий турнір з боксу Lviv Boxing Cup. У змаганнях двома складами виступить збірна України, а також збірні Куби, Польщі та Білорусі. Збірну України представляв студент нашого університету, факультету фізичного виховання Олександр Хижняк (вагова категорія 75 кг).

У перший день турніру Олександр Хижняк бився проти Максима Мельникова і переміг ще у першому раунді. Судді віддали перемогу полтавцю через явну перевагу.

Відео бою за посиланням: https://www.facebook.com/sport.pl.ua/videos/234895337202838/

У другий день змагань збірна України змагалася зі збірною Польщі. Олександр Хижняк боксував з поляком Бартошем Голебєвскі. Після другого раунду секунданти поляка відмовилися продовжувати бій.

Відео бою за посиланням:

https://www.facebook.com/sport.pl.ua/videos/1068345420009689/

В останній день змагань збірна України загалася з потужною збірною Куби. Олександр Хижняк бився проти кубинця Арістолдіса Деспагне. Олександр впевнено перебоксував 36-річного опонента і переміг одностайним рішенням суддів.

Відео бою за посиланням:

https://www.facebook.com/sport.pl.ua/videos/295879507685397/

Вітаємо нашого спортсмена та всю збірну України,  бажаємо здоров’я та подальших перемог, як на змаганнях в Україні так і за її межами.