24 Вересня 2018

На історичному факультеті відбулася посвята в географи

Традиційно 18 вересня 2018 р. відбулася посвята у географічну сім’ю студентів-першокурсників історичного факультету. Кафедра географії та методики її навчання приймала молоде поповнення у складі груп, які навчаються за спеціальностями 014.07 Середня освіта (Географія), 103 Науки про Землю, 242 Туризм.

Старшокурсники приготували неймовірно цікавий захід. Студенти четвертого курсу груп Г-43 і Г-44 організували квест Полтавою. Тільки виконавши його завдання,  першокурсники змогли дістатися місця посвяти в парку «Перемога». Другий курс поділився цікавинками у географічній науці й заспівав чарівну пісню. Третій разом із четвертим приготували смачну кашу мандрівника, а магістранти під гітарний супровід виконали пісні з практик. Весела атмосфера, приємний студентський колектив – це запорука яскравого університетського життя. Географ – не просто спеціальність, це ще й стан душі.