24 Вересня 2018

Студент факультету фізичного виховання Ростислав Жеребцов – чемпіон України серед юніорів з класичного пауерліфтингу

У Коломиї на Івано-Франківщині відбувся Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу  серед усіх вікових груп (юнаки, юніори, дорослі й ветерани). Студент нашого університету, представник факультету фізичного виховання  Ростислав Жеребцов брав участь у цьому чемпіонаті  у двох вікових групах: юніори та дорослі.

У категорії юніори (до 59 кг) змагалися 7 осіб з різних міст.  У підсумку Ростислав здобув золото з результатом 472,5 кг. Присідання зі штангою – 157,5 кг, жим лежачи – 117,5 кг, станова тяга – 197, 5 кг.

У категорії дорослих (в тій же ваговій категорії) Ростислав здобув срібло з результатом 457,5 кг. Присідання зі штангою – 155 кг, жим лежачи – 117,5 кг, станова тяга – 185 кг.

Вітаємо Ростислава та його тренерів Станіслава Будаєва (випускник факультету фізичного виховання) й Максима Іванькова з важливим здобутком. Бажаємо успіхів та перемоги на наступних змаганнях, які відбудуться у Литві (Чемпіонат Європи).