15 Листопада 2018

Вітаємо ректора ПНПУ імені В. Г. Короленка із відзнакою Національної академії педагогічних наук України

Із нагоди 60-річчя ректор ПНПУ імені В.Г. Короленка, доктор філологічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Микола Степаненко нагороджений медаллю Національної академії педагогічних наук України «Володимир Мономах».

Микола Іванович опублікував понад 600 праць, з-поміж яких монографії, підручники, навчальні посібники, науково-популярні видання. За його редакцією вийшло понад 30 збірників наукових праць. Він – головний редактор альманаху «Рідний край», наукових збірників «Історична пам’ять», «Філологічні науки», «Педагогічні науки», засновником яких є Полтавський національний педагогічний університет. Заступник головного редактора наукового журналу Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України «Психологія особистості». Голова редакційної колегії, відповідальний редактор, науковий редактор, член редакційної колегії понад 40 неперіодичних і періодичних видань філологічного та лінгводидактичного спрямування, з-поміж яких науково-теоретичний журнал Інституту української мови НАН України «Українська мова», науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (серія «Філологічні науки (мовознавство і літературознавство)»), національний науковий журнал Інституту керамології «Український керамологічний журнал», науково-практичний освітньо-популярний журнал «Імідж сучасного педагога», газета для вчителів української мови «Методичні діалоги».

Професор Микола Степаненко бере участь в атестації науково-педагогічних кадрів України, опонуючи на захистах кандидатських і докторських дисертацій. Член спеціалізованих учених рад (Інститут української мови НАН України, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди).

Професорсько-викладацький склад, співробітники та студенти університету щиро вітають ректора із високою нагородою.