21 Листопада 2018

На факультеті фізичного виховання відбувся турнір з міні-футболу

19–20 листопада у спортивному комплексі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбувся турнір з міні-футболу, присвячений Дню студента 2018.

У змаганнях взяли участь шість студентських команд факультету фізичного виховання. Арбітрами матчів були викладачі Сергій Новік, Євгенія Шаповал, Василь Гогоць та студент третього курсу Олександр Дядюк. У наполегливій боротьбі перемогу отримала команда 3 курсу «Фізручки».

Голова спортивно-масового сектору Інна Гаращенко та студентський декан факультету Вікторія Іванюк за результатами ігор визначили кращих гравців у таких номінаціях: кращий голкіпер (Олександр Попов), кращий захисник (Владислав Логунов) та бомбардир турніру (Владислав Редун).