03 Грудня 2018

Студент педуніверситету Анатолій Новописьменний – чемпіон Європи з класичного паурліфтингу

У Каунасі (Литва), де проходить Чемпіонат Європи з класичного пауерліфтингу, студент факультету фізичного виховання ПНПУ імені В. Г. Короленка Анатолій Новописьменний виборов звання чемпіона з класичного пауерліфтингу у ваговій категорії до 93 кг.

Спортсмен вдало використав всі 9 спроб і перевершив низку світових та європейських рекордів. Так, у присіданні Анатолій зафіксував 320 кг. Цей результат – рекорд Європи серед чоловіків і рекорд світу серед юніорів. Жим спортсмен закінчив з результатом 197,5 кг., а третьою спробою тяги – 332,5 кг. Ця вправа принесла юнакові малу золоту медаль. У сумі триборства Анатолій Новописьменний продемонстрував новий світовий рекорд – 850 кг.

Ректорат і колектив факультету фізичного виховання вітає спортсмена та його тренера Олександра Рагуліна з блискучою перемогою.

Нагадаємо, що це вже друга медаль студентів педуніверситету на Чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу. Раніше чемпіоном серед юніорів став Ростислав Жеребцов: pnpu.edu.ua/ua/news.php?news=2946