29 Грудня 2018

Валентині Титаренко присвоєно високе звання Почесного професора ПНПУ імені В. Г. Короленка

Колектив Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г.  Короленка вітає доктора педагогічних наук, професора, Заслуженого працівника освіти України, декана факультету технологій та дизайну Валентину Петрівну Титаренко із врученням диплома Почесного професора ПНПУ імені В. Г. Короленка № 003 (згідно з рішенням ученої ради від 29.11.2018 р., протокол № 5).

У вітальному слові ректор, доктор філологічних наук, професор Микола Іванович Степаненко відзначив великий внесок професора Валентини Петрівни Титаренко у розбудову української науки й освіти, збереження, відродження та популяризацію національно-культурної спадщини українського народу серед молоді, підготовку науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації.