04 Березня 2019

Горизонти освітніх можливостей: День відкритих дверей у педуніверситеті

2 березня 2019 р. у ПНПУ імені В.Г. Короленка відбувся День відкритих дверей, який викликав чимале зацікавлення серед потенційних абітурієнтів та їхніх батьків. У холі перед Великою актовою залою вони мали змогу ознайомитися з освітніми пропозиціями, котрі надають сім факультетів університету.

«Полтавський педагогічний, заклад, який понад сто років готує висококваліфікованих фахівців, гостинно вітає вас у своїх стінах! Наша дружня короленківська родина – це команда спеціалістів. Навчальний процес забезпечують кандидати й доктори наук, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, народний і заслужений артист, народний художник, заслужені діячі науки і техніки, заслужені працівники освіти, заслужені працівники культури, заслужені майстри народної творчості, заслужені працівники фізичної культури та спорту», – наголосили ведучі заходу.

Зі словом до майбутніх короленківців звернувся ректор ПНПУ імені В.Г. Короленка, доктор філологічних наук, професор Микола Степаненко.

«Якби я оповідав понад столітню історію нашого університету, це зайняло б кілька днів. Якби ми продемонстрували свої мистецькі можливості, це теж би розтягнулося надовго. Принагідно запрошую вас 10 квітня 2019 р. до театру імені Гоголя на концерт «Студентська весна», щоб подивитися виступи найкращих творчих колективів нашого університету, – зазначив Микола Степаненко. – Студенти у нас ростуть чемними, мужніми, славними, розумними й інтелектуальними. Ми надамо вам ґрунтовну підготовку, тільки б у вас було бажання навчатися. Складайте зовнішнє незалежне оцінювання та відразу після закінчення школи приходьте до нас. У нас ви можете стати бакалаврами, магістрами, аспірантами й докторантами. Ви будете себе комфортно почувати і матимете по закінченню нашого вишу надійний тил».

Про особливості вступної кампанії 2019 р. розповів заступник відповідального секретаря приймальної комісії ПНПУ імені В. Г. Короленка Сергій Новописьменний.

Цікавою особливістю цієї зустрічі стали тренінги від провідних науковців університету.  Викладачі провели тренувальні заняття з тих дисциплін, з яких випускники складатимуть ЗНО.