09 Квітня 2019

Команда з футзалу ПНПУ – чемпіон XIV Універсіади Полтавщини серед ЗВО

2–8 квітня на базі спортивного комплексу Полтавського заводу  медичного скла «ПЗМС» проходила XIV Універсіада Полтавщини з міні-футболу серед ЗВО III–IV рівнів акредитації 2018 – 2019 н.р.

У змаганнях брали участь такі команди: Полтавський університет економіки і торгівлі,  Полтавський національний педагогічний університет  імені В. Г. Короленка, Українська медична стоматологічна академія, Полтавська державна аграрна академія, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка.

Наша команда перемогла у всіх іграх з такими результатами:

ПНПУ імені В. Г. Короленка – УМСА  4:1

ПДАА – ПНПУ імені В. Г. Короленка 5:7

ПУЭТ – ПНПУ імені В. Г. Короленка 1:7

ПНПУ імені В. Г. Короленка – ПНТУ імені Юрія Кондратюка 3:0.

Перемоги принесли команді нашого університету перше місце.

Студентів ПНПУ до змагань готували доцент кафедри медико-біологічних дисциплін і фізичного виховання Євгенія Шаповал та старший викладач кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін Сергій Новік.

У складі команди педагогічного університету грали студенти факультету фізичного виховання: Микита Бакланов, Руслан Балакшій, Дмитро Артеменко, Олександр Попов, Вадим Таранушич, Дмитро Мілько, Владислав Логунов, Андрій Горобець, Владислав Редун, Юрій Барзій, Дмитро Підлісний, Андрій Киченко.

Відзначимо, що на турнірі були визначені кращі гравці. Кращим нападаючим став студент нашого вузу Вадим Таранушич та кращим захиснтком турніру став Микита Бакланов.