22 Квітня 2019

Короленківці на виставці творів художньої вишивки «Вишите родинне щастя»

18 квітня 2019 року у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського відбулося відкриття виставки творів майстрів з художньої вишивки «Вишите родинне щастя». Свої роботи представили заслужений майстер народної творчості України, лауреат Полтавської обласної премії імені Панаса Мирного, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України Віра Забора та президентський стипендіат, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України Сергій Забора.

Викладачі та студенти ПНПУ імені В. Г. Короленка долучилися до відкриття виставки. Понад 30 учасників студентського театру мод факультету технологій та дизайну демонстрували вишиті сукні та сорочки талановитих майстрів. Керівник театру мод доцент кафедри основ виробництва та дизайну Тетяна Борисова подякувала народним майстрам за довголітню співпрацю, а також за можливість пізнавати таїни української народної вишивки, зокрема полтавської. Художні твори, виконані майстрами Вірою та Сергієм Заборами, досліджуються та вивчаються короленківцями під час опанування спеціальних навчальних дисциплін.