02 Травня 2019

Віталіну Кухту обрали головою студентської ради університету

24 квітня 2019 р. у ПНПУ імені В. Г. Короленка відбулися вибори голови та нового складу студентської ради. За підсумками голосування перемогу здобула студентка факультету філології та журналістики Віталіна Кухта (група ІнМ(а/н)-57). Із грудня 2018 р. вона виконувала обов’язки керівника цього органу у зв’язку з тим, що його попередній очільник, студент історичного факультету Дмитро Лобода завершив навчання в магістратурі. Серед основних напрямів діяльності Віталіна визначила відбудову авторитету студентського самоврядування, проведення лекцій фахівців із маркетингу в соціальних мережах, організацію круглих столів, семінарів і культурних заходів.

Вітаємо новообрану голову та бажаємо їй творчої наснаги, натхнення і продуктивної роботи в інтересах студентської спільноти.