ПНПУ
Науково-методичний центр англійської мови та зарубіжної літератури
Офіційне представництво президента України
Полтавська обласна державна адміністрація
Полтавська обласна рада
Урядова гаряча лінія
Прозорро - публічні закупівлі
освітній портал Педагогічна преса
Я маю право
Конкурсні пропозиції 2018
Конкурс
10 Травня 2019

Співробітники ПНПУ – національні експерти з якості вищої освіти України

Упродовж березня – квітня 2019 р. в Україні відбулися заходи у межах українсько-чеського проекту «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти» та проекту «Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті», що реалізується Інститутом вищої освіти НАПН України за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міжнародного фонду «Відродження», Центру досліджень вищої освіти (Чеська Республіка) та Фонду «Інститут розвитку освіти».

На першому етапі Проект передбачав очну участь у тренінгах, що відбувалися на базі понад 40 закладів вищої освіти України й включали розгляд актуальних питань, пов’язаних зі світовими трендами розвитку вищої освіти та сучасними українськими реаліями; аналізом моделей формування і впровадження системи забезпечення якості вищої освіти в українських університетах як інструменту реалізації пріоритетів їхнього стратегічного розвитку; зміни парадигм управління ЗВО, підходів до оцінювання та експертизи якості освітньої діяльності; механізму реалізації внутрішніх систем забезпечення якості вищої освіти; модернізації освітніх програм на основі стандартів вищої освіти.

Проректор з наукової роботи доцент Сергій Шевчук пройшов навчання на базі Донецького національного університету імені Василя Стуса (модератор – Тетяна Нагорняк) й Інституту вищої освіти НАПН України (модератори – Жанна Таланова, Олена Оржель, Ірина Линьова), а начальник навчально-методичного відділу доцент Тетяна Япринець – на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка (модератори – Дар’я Щеглюк та Олена Хруцька).

Другий етап передбачав онлайн тестування. За результатами успішного тестування Сергій Шевчук та Тетяна Япринець отримали сертифікати та долучилися до національної мережі експертів з якості вищої освіти України.