15 Травня 2019

Стрижак Діана – переможниця Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science»

В Одеській національній академії харчових технологій відбулася підсумкова конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science». Студентка ПНПУ імені В. Г. Короленка Діана Стрижак стала переможницею конкурсу, здобувши диплом ІІ ступеня з напряму екологія та охорона навколишнього середовища.

Студентка ІІ курсу природничого факультету ПНПУ імені В. Г. Короленка Діана Стрижак представила на розсуд журі наукове дослідження на тему «Удосконалення технологій очистки рідких відходів виробництва спирту» (науковий керівник – доктор педагогічних  наук, професор, завідувач кафедри хімії та методики викладання хімії ПНПУ імені В. Г. Короленка Надія Шиян).