Прес-служба

Керівник прес-служби:   Гліб Олексійович Кудряшов

Телефон: (050) 813-72-95
Поштова скринька: novpnpu@ukr.net

У Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка задля забезпечення інформаційних і комунікаційних потреб вишу створено прес-службу. Призначення нового структурного підрозділу – через налагодження тісних контактів із засобами масової комунікації та поширення інформації про діяльність навчального закладу різноманітними каналами інформації формувати позитивний зовнішній імідж університету та високу корпоративну культуру його професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів.

З-поміж основних форм роботи прес-служби – інформаційне наповнення інтернет-порталу, контроль за оперативним висвітленням діяльності університету на сайті; організація прес-конференцій; підготовка прес-релізів; виробництво власної медіапродукції; event-менеджмент (проведення різноманітних акцій, спрямованих на формування позитивного іміджу вишу та популяризацію різнобічної діяльності університету).

Прес-служба ПНПУ імені В. Г. Короленка запрошує до співпраці!

Гліб Олексійович Кудряшов,

керівник прес-служби,

член Національної спілки журналістів України.

Газета
Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка