Прес-служба

Керівник прес-служби:   Зелік Оксана Андріївна

Телефон: (050) 138-49-69
Поштова скринька: novpnpu@ukr.net

У Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка для забезпечення інформаційних і комунікаційних потреб працює прес-служба. Завдання структурного підрозділу: налагоджувати контакти із засобами масової комунікації, поширювати інформацію про діяльність навчального закладу різними каналами комунікації, формувати позитивний зовнішній імідж університету та корпоративну культуру.

Основні форми роботи прес-служби – інформаційне наповнення веб-сторінки, висвітлення діяльності університету на сайті та в соціальних мережах; організація прес-конференцій; підготовка прес-релізів; виробництво власної медіапродукції; проведення різноманітних акцій, спрямованих на формування позитивного іміджу та популяризацію різноаспектної діяльності університету.

Прес-служба ПНПУ імені В. Г. Короленка запрошує до співпраці!

Зелік Оксана Андріївна,

керівник прес-служби.